Bruslení

jak jsem již zmiňovala na úvodní schůzce, budeme pravidelně 1x měsíčně chodit v rámci tělocviku na bruslení.

termíny bruslení na září a říjen: čtvrtek 26. 9., čtvrtek 24. 10.

Co mít s sebou: samostatná taška na věci (ne věci v aktovce), brusle, helma, rukavice, případně chrániče, sportovní oblečení vhodné na bruslení (ne příliš teplé – děti se zapotí, ne příliš tenké – aby v případě pádu nebyly hned mokré), pití

Odcházet budeme na začátku 1. vyučovací hodiny, sejdeme se normálně ve třídě, věci na bruslení ať si děti nechají ve skříňce, aktovku vzít nahoru. Vracíme se na začátku 3. vyučovací hodiny a probíhá další výuka dle rozvrhu.

Na bruslení nás bude doprovázet paní učitelka Doležalová, ale i tak přivítáme případnou další pomoc rodičů či prarodičů apod. při nazouvání bruslí. Pokud s námi někdo může jít, napište mi prosím mail.

Děkuji za spolupráci.