Informace z pátku

dnes děti dostaly Číslice a tečky – prosím o oddělení jednotlivých kartiček a naskládání do desek, které jste měli zapsané v seznamu, co pořídit.

Děti dostaly dobrovolný úkol z ČJ a M – je označený zeleným puntíkem (ČJ – str. 7- celá, str. 9/2, 3, M – str. 6 – bílá stránka na rozdělování figurek). Dobrovolné úkoly slouží k procvičování a prohlubování učiva. Děti si je mohou udělat kdykoliv na ně mají chuť, náladu, když je dané téma zaujme nebo když naopak látku potřebují docvičit.

Pokud bude úkol povinný, bude u něj puntík červený.

Jako průběžný úkol stále platí “letadlo” a správný úchop tužky a skládání a rozkládání slov na jednotlivé hlásky.

Upozornění k týdennímu plánu – plán slouží k orientaci, jaké učivo probíráme a kde se nacházíme v pracovních sešitech, případně pro nemocné děti, které si podle něj učivo doplní. Nevyplňujte stránky napřed doma, děti pak nemohou v hodině pracovat s námi.

Máme za sebou dva školní týdny a dětem patří velká pochvala, jak pěkně pracují, snaží se a zvykají si na nové školní prostředí. 🙂

Přeji pěkný víkend a děkuji za spolupráci.