Vánoční tvořivá dílna pro děti a rodiče

ráda bych vás s vašimi dětmi pozvala na vánoční tvořivou dílnu, která se bude konat ve čtvrtek 12. 12. od 16:00 u nás ve třídě.

V úvodu zazpívají děti s panem vychovatelem písničky, které natrénovali v družině.

Poté budete spolu se svými dětmi tvořit vánoční dekoraci za pomoci profesionální floristky.

Cena dílny je 100,- Kč za dítě s rodičem (jedna vánoční dekorace).

V pondělí dětem vložím do žákovské knížky lísteček, zda máte o dílnu zájem a zúčastníte se jí. V případě zájmu poprosím o zaslání 100,- Kč do školní poklady (z třídního fondu částku čerpat nebudeme).

Na dílnu můžete přinést ochutnávku cukroví, či jiné drobné občerstvení a nápoje. Kávu a čaj zajistím já.

Prosím o poslání lístečků zpět do školy nejpozději do pátku 6. 12., abych věděla kolik dětí se jí zúčastní.

Děkuji za spolupráci a budu se těšit na viděnou. 🙂