Pracovní sešit M, písanka

jistě jste si všimli, že nám končí pracovní sešit z matematiky a písanka. Příští týden v pátek (27. 3.) budu od 8 – 13 hodin ve škole (pravděpodobně i déle). Kdo bude mít zájem, může si pro pracovní sešity přijít. S některými rodiči jsem to již řešila v diskuzi ve skupině na Facebooku. Někteří z nich tam nabízejí, že mohou někomu sešity přinést či dovézt. Pracovní sešity budu vydávat průběžně podle toho, kdy kdy přijde. Předání proběhne před školou, stačí mi napsat na Facebooku, budu celý den on-line nebo mi pošlete mail s časem, kdy se dostavíte. Rozdám vám i žluté cvičné sešity, které mám také ve škole. Pokud si sešity nemůžete vyzvednout, zkuste se domluvit s někým, kdo nabízí pomoc s předáním. Nikoho nechci nutit do toho, aby si sešity vyzvedl, kdo je mít nebude, dostane zadanou jinou práci. V případě matematiky to nebude problém, v případě písanky to bude bohužel složitější, ale nějak to případně vymyslím.

Předem děkuji za spolupráci a děkuji za pochopení, že mě nenapadlo myslet tolik dopředu a dětem dát sešity, když ještě byly ve škole.