Informace pro rodiče, jejichž děti se od 25. 5. NEVRACÍ do školy

pro vaše děti budu i nadále vkládat týdenní plány, podle kterých s nimi máte pracovat. Protože potřebuji nějakou zpětnou vazbu, chci vás požádat, abyste mi jednou týdně (nejpozději v pátek) nafotili a na mail (případně do FB skupiny) poslali poslední stránku, na kterou jste došli v pracovních sešitech z ČJ, písanky, M a PK. Pro děti, které zůstávají doma budu i nadále pokračovat v on-line výuce a doporučuji, aby se jí děti účastnily. Přidat se mohou i děti, které budou případně v daném týdnu nemocné. Výuka bude probíhat stále na Zoom.us, přihlašovací údaje budu vkládat na webové stránky třídy. On-line hodina bude probíhat vždy v úterý, konkrétní čas zde napíšu dnes večer podle výsledků ankety, kterou jsem dnes zveřejnila ve FB skupině. On-line výuka bude probíhat v úterý od 18:00.

Předem děkuji za spolupráci.