Doplňující informace – pondělí 7. 9.

zde je několik doplňujících informací:

• Ve třídě se objevily vši, zkontrolujte dětem důkladně hlavy. V případě, že je objevíte, dejte mi prosím vědět, ať víme, kolik případů ve třídě máme.
  • Dejte dětem do školy minimálně dvě roušky, ať mají v případě ztráty náhradní.
  • Kontrolujte pravidelně žákovskou knížku a podepisujte ji, ať vím, že jste ji četli.
  • Dnešní domácí úkol – matematika str. 4/1 – dokončit. Děti by měly mít zapsáno v úkolníčku. Nezapsali si pouze ti, kteří práci stihli ve škole. Od zítřka úkoly na web nepíšu. 🙂
  • Tento rok budeme mít dvě “speciální” hodiny ČJ:

čtvrtek 5. h. – dílna čtení – děti znají z minulého roku, na tuto hodinu si každý bude nosit svou vlastní knížku, kterou bude číst, knížku si mohou nechávat ve škole, případně si ji mohou nosit domů a pokračovat ve čtení samostatně, ale v tom případě je nutné dohlédnout, aby ji opravdu každý čtvrtek měly s sebou, při výběru knížky zohledněte úroveň čtenářství, aby pro děti knížka nebyla příliš náročná (samozřejmě ráda poradím)

pátek 1. h. – dílna psaní – děti se budou věnovat vlastní tvorbě, nejprve půjde o procvičování psaní, později se pustíme do tvoření vlastních příběhů

Děkuji za spolupráci.