Závazná přihláška na školu v přírodě

Vážení rodiče,

dnes jsme dětem rozdali závazné přihlášky na školu v přírodě (14. – 18. 6. 2021). Prosíme o doručení návratky ideálně v pondělí 31. 5., nejpozději však ve čtvrtek 3. 6. 2021. V případě, že dítě nepojede, napište na návratku za jeho jméno zřetelný nápis NEJEDE

Na přihlášce jsou uvedeny základní informace o škole v přírodě, o požadovaném vybavení, které ale bude podrobně doplněno informacemi zde na stránkách. Odevzdáváte pouze vyplněnou návratku, horní část přihlášky s důležitými informacemi zůstává vám.

Pro jistotu upozorňujeme, že školu v přírodě je nutno uhradit do pondělí 7. 6. 2021 na účet dítěte ve školní online pokladně. Zároveň prosíme o kontrolu žákovské knížky, zda jsou v ní uvedeny správné údaje a kontakty + nalepena kopie kartičky pojišťovny.

Děkujeme a těšíme se!

L. Šmídová